DobroDosli na portal sapanjske raje...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodila bebu manju od nje tek oko 20cm!

Go down

Rodila bebu manju od nje tek oko 20cm! Empty Rodila bebu manju od nje tek oko 20cm!

Komentar  ManijaK Mon Mar 03, 2008 12:23 am

iako su ju liječnici uvjeravali da neće da ni ona ni njeno dijete neće moći preživjeti trudnoću, jer bi joj beba pritiskom "ugušila" srce i pluća, 33-godišnja Stacey Herald iz sjevernog Kentuckyja rodila je dijete. Ona je visoka samo 70 centimetara, a njena beba Mukeya manja je od nje tek dvadesetak, duga je 47 centimetara.

Stacey boluje od osteogenesis imperfecta, genetske bolesti zbog koje su kosti lako lomljive, kao i njezina prva kćer 16-mjesečna Katira. No, ova mlađa, izgleda, bit će na oca, njezinog muža Willa koji je normalne visine. Zbog trudnoće je, kaže Stacey, "natekla do komičnih proporcija".

"Kada bi legla, izgledala sam kao puž. Toliki mi je bio stomak. Izgledala sam kao krumpir s nogama i rukama", kaže Stacey Herald kroz smijeh, i dodaje da će kroz nekoliko mjeseci kćer nju nosati po stanu.

Prema mišljenju službenika Guinnessove knjige rekorda, ona je najmanje žena na svijetu koja je uspjela roditi. A ona i njezin muž nadaju se da će imati još jedno dijete, jer žarko žele sina.

Rodila bebu manju od nje tek oko 20cm! 080302020

www.sarajevo-x.com
ManijaK
ManijaK
Admin
Admin

Broj komentara : 144
Age : 33
Mjesto : U tvom racunaru
Registration date : 2008-01-02

https://sapna.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu